Jubileuszowa edycja Arena Design Poznań zakończona

Autor: AK fot. AG

Innowacyjne wzornictwo na najwyższym poziomie, warsztaty, pokazy i spotkania z ekspertami - to wszystko czekało na uczestników Arena Deisgn na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Tegoroczna edycja była jubileuszowa - Targi Arena Design odbywały się już po raz 10. Od wtorku do piątku można było podziwiać ofertę wystawców na czterokrotnie większej powierzchni wystawienniczej niż zwykle.

"Arena DESIGN od początku istnienia akcentowała swój biznesowy charakter. Była i jest odpowiedzią na potrzeby producentów, którzy mają już coraz większą świadomość o konieczności współpracy z projektantami. Konsumenci są coraz bardziej wymagający i tylko dobrze przemyślany, dobrze zaprojektowany i funkcjonalny produkt ma szansę zdobyć ich sympatię. arena DESIGN była pierwszym w Polsce wydarzeniem, które stworzyło profesjonalną ofertę dla obu grup"
Małgorzata Czubak, dyrektor projektu arena DESIGN

Zwiedzający odkrywali nowe trendy, inspiracje, rozwiązania i możliwości z zakresu designu. Wśród wystawców byli przedsiębiorcy z różnych zakątków świata, w tym m.in. z Arabii Saudyjskiej, Indii, Peru czy Egiptu. Innowacyjne wzornictwo, najnowsze rozwiązania, także te uwzględniające tryb eco, było inspiracją dla zwiedzających.

Podczas tegorocznej imprezy, organizatorzy chcieli także zwrócić uwagę na to, w jaki sposób można wykorzystać doświadczenie starszych i wizje młodszych projektantów.

Impreza jak zwykle cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród architektów wnętrz i miłośników designu, jak i szkół o profilu technicznym i artystycznym.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA