Można składać wnioski o Kartę Seniora

Autor: AK fot. CIS
REKLAMA

Od 1 marca, poznańscy seniorzy mogą składać wnioski o wydanie i odbierać Karty Seniora, które pozwolą im uzyskać zniżki i rabaty udzielanych przez partnerów miejskiego programu.

Karty Seniora przeznaczone są dla osób, które ukończyły 60. rok życia, mieszkają w Poznaniu i tutaj odprowadzają podatki. Aby ją uzyskać, należy złożyć odpowiedni wniosek - osobiście lub poprzez stronę internetową Poznańskiego Centrum Świadczeń.

Zniżki i rabaty udzielane są przez firmy i instytucje będące partnerami programu miejskiego, który działa podobnie do programu Karty Dużej Rodziny.

Wśród miejsc, w których seniorzy mogą skorzystać z niższych cen są m.in. kluby sportowe, zakład kosmetyczny, kawiarnie, teatry, restauracje, prywatna firma zajmująca się opieką medyczną, uzdrowiska, księgarnie i szkoły języków obcych. Zniżki wynoszą od 5 do 20%.

Partnerzy programu są cały czas pozyskiwani. Firmy chętnie same zgłaszają się do programu, ponieważ jest to dla nich zarówno dobra zagrywka wizerunkowa, jak i handlowa - zwiększa się zainteresowanie ich działalnością wśród seniorów.

Karty wydawane są przez Poznańskie Centrum Świadczeń przy ul. Wszystkich Świętych 1 oraz przy ul. Małachowskiego 10.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA