"Wielkopolanki za kółkiem" zmagania pań na Torze Poznań już w niedzielę!

Autor: AK fot. Automobilklub Wielkopolski
REKLAMA
REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę, Tor Poznań opanują kobiety. „Wielkopolanki za kółkiem” to wyjątkowy rajd przeznaczony jedynie dla pań. Organizowany jest już od kilkunastu lat przez Automobilklub Wielkopolski i współfinansowany przez Powiat Poznański.

W tym dniu, na Tor Poznań nie wejdą nawet najwięksi miłośnicy motoryzacji, jeśli nie są… kobietą. Od kilkunastu lat, Automobilklub Wielkopolski przygotowuje imprezę turystyczno-nawigacyjną przeznaczoną tylko dla kobiet.

W najbliższą niedzielę, 11 marca, Panie będą mogły sprawdzić swoje umiejętności jazdy podczas kilku Prób Sprawności. To jednak nie koniec - zaplanowano także rywalizacje w Konkursie Strzeleckim i próby zręcznościowe.

Nie zabraknie także konkursu na najlepiej ubraną lub przebraną załogę.

Dla pań przygotowano również atrakcje poza torem. Na podstawie materiałów, które otrzymają na starcie, będą musiały przejechać drogami powiatu poznańskiego dwa odcinki turystyczno-nawigacyjne, odwiedzając kilkanaście wskazanych obiektów. Trasa wyznaczona została przez autorów, którzy wyliczyli także czas, w którym powinna zostać - zgodnie z przepisami - pokonana.

Rajd współfinansowany jest przez powiat poznański. Regulamin oraz karta zgłoszeń dostępne są na stronie Automobilklub Wielkopolska.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA