Z okazji Walentynek chcą zrobić prezent... podopiecznym Schroniska dla zwierząt w Poznaniu

Autor: AK fot. Schronisko dla zwierząt w Poznaniu
REKLAMA

W Walentynki w szczególny sposób myśli się o tych, których darzymy wyjątkowym uczuciem. Święto nieodzownie kojarzy się z miłością, ale ta, nie oznacza jedynie zakochanych par. Fundacja Polak Pomaga postanowiła wykorzystać Walentynki w szczytnym celu i zachęca do udziału w zbiórce pieniędzy na rzecz zwierząt przebywających w Schronisku dla zwierząt w Poznaniu.

„Kochamy zwierzęta, dlatego też w zbliżające się Walentynki chcemy przekazać im ogromnie dużo miłości!” - właśnie tymi słowami rozpoczyna się apel Fundacji dotyczący zbiórki. W Schronisku dla zwierząt w Poznaniu cały czas przybywa podopiecznych. Obecnie, mieszka tam około 130 psów i 90 kotów. Dobrą informacją jest jednak to, że niemal codziennie któryś ze zwierzaków znajduje nowy dom.

Placówka dba o zabezpieczenie podstawowych potrzeb, a i miłości podopiecznym nie brakuje - zarówno pracownicy jak i wolontariusze dbają, by zwierzęta czuły się kochane.

Fundacja zapytała, czego najbardziej brakuje schronisku. Odpowiedź była prosta - smakołyki i smycze. Poznaniacy zwykle przynoszą do schroniska karmę lub koce, dlatego tym na razie placówka się nie martwi.

Smakołyki i smycze będą wyjątkowym prezentem dla psów i kotów, które będą mogły schrupać swoje ulubione przysmaki, a także wyjść na spacer.

Przekazanie zakupionych za pieniądze ze zbiórki darów, odbędzie się 14 lutego. Zbiórka odbywa się online do godziny 11:00 w środę (14 lutego).

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA