Teatr Animacji zaprasza do siebie na ferie!

Autor: AK fot. Piotr Bedliński

Ferie w Poznaniu zdecydowanie nie będą należały do nudnych. Teatr Animacji zaprasza do siebie nie tylko na spektakle, ale także warsztaty i zabawy teatralne. Pierwsze już jutro!

Teatr Animacji w Poznaniu postanowił zadbać o to, by ferie w mieście były pełne atrakcji. Dla małych poznaniaków przygotowano specjalną ofertę na wakacje zimowe.

Od 12 do 16 lutego, a także 20 lutego, zaplanowano cykl warsztatów autorskich i zabaw teatralnych, które odbywać się będą po spektaklach.

Zajęcia prowadzone będą przez aktorów Teatru Animacji - Katarzynę Romańską i Marka Cyrisa, scenografkę Małgorzatę Rekusz oraz edukatorkę Agatę Drwięgę. Choć będą odbywały się po spektaklu w danym dniu i będą do niego nawiązywały tematycznie, udział w nich mogą brać także osoby, które nie widziały przedstawienia.

Organizatorzy zapowiadają nie tylko świetną zabawę, ale także naukę i rozwój. Mali poznaniacy poznają m.in. teatralne sposoby na gimnastykę wyobraźni i twórczą walkę z nudą.

W planach są m.in. warsztaty teatralne, zabawy teatralno-plastyczne, warsztaty ruchowe i zabawy plastyczne ze słowem. W ofercie znajduje się również spacer za kulisy teatru.

Program:

13 lutego, godzina 13:00 - Teatr od kuchni - warsztaty teatralne z Markiem Cyrisem
14 lutego, godzina 13:00 - Najstarsza dziewczyna na świecie - zabawy plastyczno-teatralne z Agatą Drwięgą i Małgorzatą Rekusz
15 lutego, godzina 13:30 - Ale strasz(nie)! - zabawy teatralno-plastyczne z Agatą Drwięgą i Małgorzatą Rekusz
16 lutego, godzina 13:30 - Inaczej też można! - warsztaty ruchowe z Katarzyną Romańską
20 lutego, godzina 13:30 - Magiczny świat książek - zabawy plastyczne ze słowem z Agatą Drwięgą i Małgorzatą Rekusz

Wszystko na pokaz - teatralny spacer za kulisy teatru - 17 i 18 lutego o godzinie 14:30 oraz 24 i 25 lutego, o godzinie 14:00.

Bilety na wydarzenia dostępne są online oraz w kasach biletowych Teatru Animacji. Rezerwacje przyjmowane są drogą mailową, pod adresami bow@teatranimacji.pl i  elzbieta.ratajczak@teatranimacji.pl, a także telefonicznie, pod numerami telefonów: 61 85 36 964,  61 853 72 20 i 518 615 556.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA