"Dyskoteka" - trzy godziny policyjnej akcji i sześciu zatrzymanych za posiadanie narkotyków

Autor: AK

W miniony weekend, policjanci ze Śremu postanowili przeprowadzić działania pod nazwą "Dyskoteka", które ukierunkowane były na zwalczanie przestępczości narkotykowej. W kilka godzin, zatrzymano aż sześć osób, które posiadały narkotyki.

Działania przeprowadzono w nocy z 10 na 11 lutego. Zorganizowano kilka punktów kontrolnych, a także wzmożono liczbę patroli w okolicy dyskoteki w Manieczkach.

Przez trzy godziny akcji, funkcjonariusze zatrzymali łącznie sześciu mężczyzn w wieku od 21 do 34 lat.

W Manieczkach zatrzymano 21-letniego mieszkańca powiatu wschowskiego, który posiadał osiem tabletek extasy oraz 34-latka z powiatu poznańskiego, posiadającego przy sobie dwa woreczki z amfetaminą.

Na posterunku w Pucołowie zatrzymano kolejne dwie osoby. Woreczek foliowy z amfetaminą, dwie tabletki extasy oraz marihuanę w pudełku po zapałkach znaleziono u 25-latka z powiatu wschowskiego, natomiast rok starszy mieszkaniec powiatu wolsztyńskiego, miał przy sobie woreczek z amfetaminą.

W Śremie, podczas patrolowania targowiska przy ul. Grunwaldzkiej, zatrzymano 23-latka ze Śremu za posiadanie amfetaminy oraz 33-latka za posiadanie marihuany.

Wszyscy zatrzymani trafili do aresztu, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Wszyscy przyznali się do zarzucanych im czynów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA