Specjalna oferta POSiR na ferie w Poznaniu

Autor: AK fot. POSiR

Rozpoczynają się długo wyczekiwane ferie zimowe w Poznaniu. Uczniowie mają przed sobą dwa tygodnie "laby". Nie wszyscy mogą wyjechać z miasta lub uczestniczyć w półkoloniach czy zorganizowanych zajęciach, ale warto, by każdy spędził ten czas aktywnie. Właśnie dlatego Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowały specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży w czasie wakacji zimowych.

Specjalna oferta obowiązywać będzie na obiektach POSiR.

Dla chcących popływać, na basenie Chwiałka, od poniedziałku do piątku można korzystać z promocyjnej ceny za 45 minut korzystania z obiektu przez dzieci i młodzież do 18. roku życia. Za 45 minut spędzone w godzinach 9:15-15:15 (ostatnie wejście 14:30), zapłacą jedynie 2 złote.

Zima to także czas, który uwielbiają fani łyżew. Lodowisko na Chwiałce także oferuje promocyje ceny zarówno dla tych, którzy jeżdżą płynnie jak i dla tych stawiających pierwsze kroki na lodzie.

Za 45 minut jazdy na łyżwach, od poniedziałki do piątku, w godzinach 8:00-15:00 (ostatnie wejście 14:15), dzieci i młodzież do 18. roku życia zapłacą jedynie 3 złote. Dorośli, będą musieli zapłacić 5 złotych. Należy pamiętać, by wcześniej sprawdzić dostępność obiektu w grafiku, na stronie internetowej Lodowiska na Chwiałce.

Pojeździć na łyżwach można również na lodowisku na Malcie. W dni robocze, między 8:00 a 15:30 (ostatnie wejście o 14:30), dzieci i młodzież, które nie ukończyły 18 lat, zapłacą jedynie 3 złote.

Warto również skorzystać z możliwości korzystania z bowlingu. Na czas ferii, w dni robocze, w godzinach 10:00-15:00, wynajęcie jednego toru kosztować będzie 20 złotych. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja mailowa lub telefoniczna: bowling@bowling.poznan.pl, 61 871 06 42.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA