Ruszają Targi 5 pasji - Rybomania, Boatex, Survival Force Expo, Knieje i Tour Salon

Autor: AK fot. UMP

Rozpoczęło się pięć imprez targowych poświęconych różnego rodzaju formom spędzania wolnego czasu i realizowania pasji. By wejść na targi Survival Force Expo, Rybomania, Knieje, Tour Salon i Boatex wystarczy jeden bilet wstępu.

Ciekawie zapowiada się tegoroczna nowość, czyli targi Survival Force Expo, skierowane do miłośników militariów, sztuki przetrwania oraz biegów survivalowych i przeszkodowych. Wśród wystawców zaprezentują się m.in. organizatorzy biegów z przeszkodami, właściciele sklepów ze sprzętem survivalowym oraz właściciele strzelnic.

Piątek skierowany jest do klientów biznesowych, natomiast od soboty będzie przeznaczony dla uczestników indywidualnych. Wyjątkową atrakcją będzie turniej strzelecki, który organizowany jest przez MTP i Centrum Gier Fabularnych Furia na strzelnicy airsoftowej. O cenne nagrody będzie walczyć 50 śmiałków.

Z kolei Targi Boatex skierowane są zarówno do doświadczonych jak i początkujących żeglarzy, sterników i nurków. W pawilonach można oglądać łodzie, skutery wodne, kajaki, pontony oraz akcesoria motorowodne i żeglarskie.

To również okazja do spotkania ze znanymi i doświadczonymi podróżnikami, którzy opowiedzą o swoich podróżach oraz z władzami Poznania, którzy przedstawią działania mające na celu uatrakcyjnienie terenów nadwarciańskich.

Knieje, czyli Targi Myślistwa i Strzelectwa dają możliwość obejrzenia ekspozycji odzieży, broni i optyki myśliwskiej, pokazów psów i ptaków myśliwskich oraz zawodów strzeleckich. Głodni będą mieli okazję spróbowania dziczyzny.

„Pojawi się również konkurs jedzenia wielkich burgerów z dziczyzny na scenie czy pokazy kulinarne prowadzone przez osoby znane w świecie myśliwskim”
Jakub Patelka, dyrektor targów Knieje

Targi Tour Salon to raj dla miłośników turystyki. Znajdzie się tu oferta zarówno polskich ośrodków turystycznych,  jak i tych najbardziej odległych zakątków świata. Każdy znajdzie coś dla siebie - rodziny z dziećmi, młodzież, osoby w średnim wieku oraz seniorzy.

Wystawcy zaprezentują zarówno oferty na obozy i kolonie jak i pobyty w spa i sanatoriach. Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak np. wakacje w Tajlandii czy na Sycylii.

Rybomania to święto miłośników wędkarstwa. Zaprezentowane będą najnowsze modele wędek, przynęt i kołowrotków. Dla zwiedzających przygotowano ponad 250 stoisk.

Zainteresowani będą mogli skorzystać również z profesjonalnych szkoleń i spróbować swoich sił na symulatorach holu ryb.

Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w dniach 9-11 lutego. Obowiązuje jeden bilet wstępu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA