Wege Festiwal Poznań 2018 trwa w hali Arena

Autor: kl
REKLAMA

W niedzielę – 21 stycznia, odbywa się kolejna poznańska edycja największej w Polsce imprezy wegetariańsko wegańskiej – Wege Festiwal Poznań. Są to targi kulinarne ale i lifestyle. Zaprezentują się na nich wystawcy nie tylko z Poznania i Wielkopolski, ale m.in. z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia. Zaserwują oni najlepsze ze swoich dań, zaprezentują najlepsze produkty. Przekonają odwiedzających, że w kuchni wegetariańskiej i wegańskiej można się zakochać od pierwszego spróbowania. Przy Wege Festiwal Poznań, odbywa się również targ kosmetyków naturalnych EkoPiękno.   

Po bardzo pozytywnej reakcji na Wege Festiwal w innych miastach Polski, nadszedł czas na Poznań.  21 stycznia w poznańskiej Hali Arena odbędzie Wege Festiwal Poznań – po raz kolejny w Wielkopolsce. Poznaniakom nie jest obcy temat wege, nie boją się też próbować. Świadczy o tym ogrom wegańskich i wegetariańskich knajp, restauracji, kawiarni…

Wege Festiwal Poznań to targi, podczas których można dostać potrawy niezawierające mięsa, ryb, owoców morza, żelatyny. To okazja do zdegustowania takich specjałów jak: kremowe hummusy, domowe potrawy w wersji wege, aromatyczne falafele, słodkie baklawy, dodające energii zielone koktajle, bezmięsna burgery, wegańskie pierogi, wegetariańskie smaki z różnych kuchni świata jak i wegańskie ciasta, ciasteczka, lody. To również roślinne kosmetyki, oleje, ręcznie wykonane i nie testowane na zwierzętach.
Podczas tego wydarzenia będzie można również nabyć wegańskie ubrania, torby, gadżety użytku codziennego.

Celem Wege Festiwalu jest uświadamianie nie tylko o kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, ale również o stylu życia. Wege to nie tylko jedzenie, ale i również stan świadomości.

Tradycyjnie obok Wege Festiwalu Poznań odbędzie się targ kosmetyków naturalnych EkoPiękno. Będą tam dostępne kosmetyki zarówno handmadeowe, ale i te od większych producentów. Wszystkie z naturalnych składników

Kiedy: 21 stycznia 2018 (godz. 12-19)

Gdzie: Hala Arena Poznań ul. Wyspiańskiego 33

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA