Szczęśliwy tata wymalował samochód informując świat, że urodziła mu się córeczka

Autor: AK fot. Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny - Polna Facebook
REKLAMA

Samochód z napisami wymalowanymi sprayem - tym razem to nie akt wandalizmu, a radość świeżo upieczonego taty pod Szpitalem Ginekologiczno-Położniczym przy ul. Polnej w Poznaniu. Rocznie rodzi się tam ponad 7500 dzieci, ale takiej sytuacji pracownicy placówki jeszcze nigdy nie widzieli.

Różowy napis na masce i z boku samochodu, różowe i czerwone baloniki doczepione do klamek od drzwi - właśnie w ten sposób, szczęśliwy tatuś postanowił powiadomić świat o tym, że urodziła mu się córka.

Zdjęcie samochodu zamieścił na swoim profilu Facebook szpital. Część internautów zastanawiała się czy to może nie efekt zbyt zakrapianego „pępkowego”. Okazało się jednak, że to w pełni świadome i zamierzone działanie. To pierwsze dziecko kierowcy, dlatego postanowił podzielić się swoją nowiną z innymi, gdy wracał ze szpitala z żoną i córeczką. Małżonka także nie kryła zdziwienia na widok przyozdobionego pojazdu.

Pracownicy szpitala przyznają, że choć rocznie rodzi się tam około 7600 dzieci, to czegoś takiego jeszcze nigdy nie widzieli.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA