26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (Transmisja)

Autor: AK MC
REKLAMA

To już dziś - 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W Poznaniu, jak co roku, na mieszkańców czeka wiele atrakcji związanych ze zbiórką. Koncerty, pokazy, wystawy, licytacje, gry i zabawy to tylko niektóre z nich. Wydarzenia z poznańskiego Finału będzie można oglądać oglądać na żywo dzięki transmisji na naszym portalu.

Najsłynniejszym poznańksim sztabem WOŚP jest ten przy Politechnice. Jak co roku, wiele wydarzeń odbywać się będzie przy CK Zamek. Po raz pierwszy, największy poznański finał odbywać się będzie jednak w innym miejscu - na Ławicy, gdzie także nie zabraknie atrakcji.

Dzięki transmisji na żywo na naszym portalu, będzie można na bieżąco oglądać to, jak poznaniacy świętują i pomagają z WOŚP. Przez cały dzień, dostępny jest podgląd na żywo ze sztabu przy Politechnice Poznańskiej.

Już od godziny 15:00, transmitować będziemy przedstawienie akrobatyczne na szarfach, w wykonaniu Teatru "Z Głową w Chmurach", które odbędzie się na poznańskim lotnisku Ławica.

O godzinie 16:00 przeniesiemy się na ul. Złotowską, do sztabu Ławica, a następnie na ul. św. Marcin pod CK Zamek, by sprawdzić, jak bawią się tam poznaniacy, wspólnie wspierając Fundację.

O godzinie 20:00 zapraszamy na transmisję z poznańskiego Światełka do Nieba! Transmisję na żywo przeprowadzimy także w technologii 360VR

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA