10-tygodniowy labrador, który ma zostać psem asystującym, szuka domu tymczasowego

Autor: AK fot. Psarvard

Ma zaledwie 10 tygodni, ale bardzo odpowiedzialne zadanie przed sobą. W przyszłości ma być psem asystującym, jednak na razie, szuka domu tymczasowego i opiekuna, który zadba o jego rozwój. Profesjonalne szkolenie zapewni z kolei spółdzielnia socjalna Psarvard z Mosiny.

Szczeniak rasy labrador został wybrany do przygotowania do pracy, jako pies asystujący. Ma zostać psem serwioswym. Psarvard szuka dla niego domu tymczasowego, w którym malec mógłby się rozwijać.

Szkolenie pod okiem instruktora zapewnione jest od zaraz. Opiekunowie w domu tymczasowym powinni otoczyć go szczególną opieką i mieć dużo czasu, by móc socjalizować czworonoga i pracować z nim pod kątem przygotowania go do stania się psem asystującym.

Spółdzielnia socjalna zapewnia pomoc instruktorską, opiekę weterynaryjną oraz środki na wyżywienie zwierzęcia. Od momentu, gdy rozpocznie się szkolenie psa, przewidziane jest także wynagrodzenie.

Według założeń, pies ma pozostać w domu tymczasowym do maksymalnie 9 miesiąca życia.

Osoby chętne do zaopiekowania się przyszłym czworonożnym bohaterem, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 606 967 616.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA