Zaatakował ratownika medycznego, gdy zobaczył swoje zdjęcia w Internecie, sam zgłosił się na Komisariat

Autor: AK fot. KMP Poznań

Mężczyzna, który zaatakował ratownika medycznego w Szpitalu Klinicznym przy ul. Przybyszewskiego, sam zgłosił się na policję po tym, jak jego wizerunek został opublikowany w mediach.

O sprawie, która oburzyła wiele osób pisaliśmy w piątek, 5 stycznia. Komendant Miejski Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę pieniężną za informację umożliwiającą zatrzymanie mężczyzny, który w sierpniu 2017 roku rozpoczął awanturę w Szpitalu Klinicznym przy ul. Przybyszewskiego, a następnie uderzył w twarz ratownika medycznego.

Nagranie z monitoringu placówki oraz zdjęcia poszukiwanego pojawiły się w lokalnych mediach. Jak się okazało, publikacja wizerunku podejrzanego po raz kolejny była strzałem w dziesiątkę - jak informuje rzecznik wielkopolskiej Policji, Andrzej Borowiak, mężczyzna sam zgłosił się na Komisariat i chce dobrowolnie poddać się karze. Właśnie trwa jego przesłuchanie.

Policja dziękuje poznaniakom za liczne telefony w tej sprawie.

To już kolejny raz, gdy poszukiwany przez policję sam zgłasza się do funkcjonariuszy po publikacji swojego wizerunku w mediach.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA