Drużyna Szpiku zaprasza na XII Charytatywny Bieg ze Światełkiem Maltańskim

Autor: AK
REKLAMA

Trwają zapisy na XII Charytatywny Bieg ze Światełkiem Maltańskim, który organizuje Drużyna Szpiku. Dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przekazany na pomoc podopiecznych Fundacji „Dar Szpiku”.

Charytatywny Bieg ze Światełkiem Maltańskim odbywa się w styczniu już od 12 lat. W tym roku, połączony jest z jubileuszem X-lecia Drużyny Szpiku. Pomysłodawcą imprezy jest maratończyk Przemek Walewski.

Jak zapewniają organizatorzy, w tym biegu nie liczy się wynik, a sam udział, ponieważ wszystkich uczestników łączy chęć niesienia pomoc innym. W imprezie mogą wziąć udział osoby, które w tym roku ukończą 14. rok życia. Niepełnoletni muszą posiadać pisemną zgodę rodziców.

Bieg odbędzie się już w przyszłą sobotę, 20 stycznia, od godziny 17:00. Trasa rozpocznie się przy stoku narciarskim na Malcie i ma długość 5,5 kilometra. Na mecie, na uczestników czekać będzie ciepła herbata, a także pamiątkowe, jubileuszowe medale.

Zapisy odbywają się tutaj. Limit uczestników ustalono na 300 osób. Opłata startowa wynosi 40 złotych, a dochód ze sprzedaży pakietów zostanie przekazany na wsparcie podopiecznych drużyny szpiku. Zapisy online potrwają do 15 stycznia. Później, jeśli zostaną wolne miejsca, będzie można dopisać się do listy w dniu biegu, w Biurze Zawodów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA