Poznań i powiat poznański już po raz piętnasty szukają Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości

Autor: AK
REKLAMA

Do końca lutego można przesyłać zgłoszenia do XV edycji konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Powiat Poznański oraz Miasto Poznań szukają wyróżniających się przedsiębiorców zarówno małych jak i średnich firm, a także startupów.

O miano Lidera można ubiegać się w kategoriach dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz jako lokalne startupy. Celem konkursu jest promowanie wyróżniających się przedsiębiorstw i pomoc w budowaniu ich trwałej pozycji na rynku.

„Przykłady liderów z wcześniejszych edycji pokazują, że udział w naszym przedsięwzięciu się naprawdę opłaca. Przedsiębiorstwa te są bardziej rozpoznawalne na rynku, zapraszane zostają do udziału w krajowych i zagranicznych konferencjach, targach i misjach gospodarczych. Stając się liderami gospodarczymi naszego regionu promują jednocześnie powiat i miasto. Są synonimem gospodarności i rzetelności.”
Jan Grabkowski, starosta poznański


Łączna pula nagród ma wartość 150 tysięcy złotych. Wśród nich, uwzględniono m.in. darmowe stoiska na MTP, studia podyplomowe oraz opiekę inkubatorów biznesu.

Więcej informacji, a także wzory wniosków zgłoszeniowych można znaleźć na stronie internetowej Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA