Poznańska Gala Sportu 2018 - wyróżnienia przyznane

Autor: Ak fot. T. Szwajkowski / UMP
REKLAMA

Już po raz ósmy odbyła się Poznańska Gala Sportu, organizowana przez Wydział Sportu UMP. W Sali Wielkiej CK Zamek, prezydent Jacek Jaśkowiak wręczył wyróżnienia najlepszym poznańskim sportowcom.

Podczas uroczystości, jako pierwszych wyróżniono 18 Superseniorów Poznańskiego Sportu, czyli osoby, które ukończyły 75. rok życia i poprzez swoją wieloletnią działalność, przyczyniły się do rozwoju poznańskiego sportu. Znaleźli się wśród nich zarówno działacze sportowi, jak i sportowcy i dziennikarze sportowi.

Następnie, wyróżnienia przyznano trzem poznańskim klubom - OŚ AZS, AZS-AWF oraz Posnania Poznań, które przyczyniają się do promowania i rozwoju sportu wśród dzieci i młodzieży, a także sukcesów swoich podopiecznych.

Na Gali nie zabrakło również złotych medalistów najważniejszych imprez sportowych 2017 roku w kategorii junior oraz młodzieżowiec, a także wyróżnienia dla "najlepszej imprezy sportowej 2017 roku", które przypadło Międzynarodowym Halowym Zawodom w Skokach przez Przeszkody CSI4*-W (Cavaliada).

Symboliczne czeki otrzymali też sportowi stypendyści Miasta, którzy na scenie pojawili się w towarzystwie swoich trenerów.

Galę zakończyło wręczenie wyróżnień specjalnych.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA