Wnioski o pomoc w rehabilitacji społecznej można składać w Poznańskim Centrum Świadczeń

Autor: AK fot. UMP
REKLAMA

Od jutra, do piątku, 5 stycznia, będzie można składać wnioski z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych w Poznańskim Centrum Świadczeń. Od poniedziałku, przyjmowane będą tak jak zwykle - w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Początek roku jest zawsze bardzo intensywny pod względem składania wniosków z zakresu rehabilitacji społecznej. By polepszyć komfort klientów, w tym roku, MOPR daje możliwość złożenia dokumentów w siedzibie Poznańskiego Centrum Świadczeń przy ul. Małachowskiego 10, gdzie są o wiele lepsze warunki obsługi klienta niż w MOPR.

"Mając doświadczenie z ubiegłych lat i świadomość, jak wiele wniosków zostaje złożonych w pierwszych dniach nowego roku, korzystamy z uprzejmości Poznańskiego Centrum Świadczeń, które dysponuje doskonałymi warunkami obsługi klienta. Znajduje się tam duża poczekalnia, informatyczny system kolejkowy, możliwość obsługi kilku petentów w jednym czasie i dlatego właśnie na ul. Małachowskiego 10 w pierwszym tygodniu stycznia przyjmujemy osoby zainteresowane złożeniem dokumentów."
Lidia Leońska, rzecznik prasowy MOPR

Składane wnioski dotyczą m.in. dofinansowania pobytu na turnusie rehabilitacyjnym, pomoc w zakupie sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego czy wsparcie w likwidacji barier architektonicznych, technicznych i komunikacyjnych.

Wnioski w siedzibie PCŚ będą przyjmowane 2, 3 i 4 stycznia, w godzinach 7:00-15:30 oraz 5 stycznia od 7:00 do 15:00. W tych dniach, nie będzie możliwości złożenia dokumentów w siedzibie MOPR. Tam, czyli przy ul. Cześnikowskiej, przyjmowane będą od poniedziałku, 8 stycznia.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA