"Restauracja "Nad Starą Piwnicą" w Mosinie przyciąga tradycyjną kuchnią w najlepszej odsłonie

Autor: kl foto "Nad Starą Piwnicą"
6
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Tradycyjna kuchnia polska, przygotowywana ze zdrowych produktów, dostępna w przystępnej cenie. To tylko część tego, co czeka na klientów Restauracji Nad Starą Piwnicą w Mosinie. Lokal położony niedaleko Wielkopolskiego Parku Narodowego, zachęca zarówno do zjedzenia tam obiadu podczas wycieczki, jak i zorganizowania imprezy rodzinnej czy firmowej.

Jak podkreślają właściciele, przy rozpoczynaniu swej działalności, jednym z głównych przyjętych przez nich założeń było wykluczenie z menu powszechnie znanych i wykorzystywanych w gastronomii półproduktów, proszków i wzmacniaczy smaków. Jedzenie przygotowywane jest ze świeżych produktów, co czyni kuchnię zdrową i smaczną.

Tradycyjne polskie dania tworzone są domowymi sposobami, często według przepisów z rodzinnych domów właścicieli i kucharzy. W menu można znaleźć niemal wszystko, co kojarzy się z tradycyjną kuchnią – od zup i kremów, przez pierogi po dania mięsne i desery.

Klienci szczególną uwagę zwracają na duże porcje smacznego jedzenia w bardzo przystępnych cenach. Restauracja znajduje się niemal na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego, dlatego wielu poznaje ją w drodze na wycieczkę. Zachęceni dobrym jedzeniem, chętnie później wracają do lokalu, zarówno na obiad rodzinny, jak i imprezy zorganizowane.

Przy organizacji tych ostatnich, Restauracja Nad Starą Piwnicą radzi sobie świetnie. Organizować można tu zarówno m.in. firmową Wigilię jak i Pierwszą Komunię Świętą, rocznicę ślubu czy urodziny. Do dyspozycji gości jest zarówno sala w środku, jak i stoliki na zewnątrz. Całość jest przyjazna zarówno dzieciom jak i grupom zorganizowanym. 

Właściciele i personel nie kryją, że najważniejsze jest dla nich zadowolenie klientów, ponieważ wówczas sami odczuwają niesamowitą satysfakcję, która jest dla nich motywacją do ciągłego rozwoju. Wszystko to składa się na miłą i przyjazną atmosferę, która zachęca do ponownych odwiedzin.

Restauracja znajduje się przy ul. Poznańskiej 7 w Mosinie. Rezerwacje przyjmowane są pod numerem telefonu 695351668

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA