Świąteczny tramwaj wyjedzie na ulice Poznania

Autor: kl

Czym byłyby poznańskie święta bez Świątecznej Bimby? Ta wesoła inicjatywa, którą realizujemy już od kilkunastu lat. W dwie grudniowe niedziele wyruszamy na ulice miasta na pokładzie specjalnego świecącego tramwaju, który jest udekorowany lampkami. Wnętrze pojazdu zmienia się w przytulny świąteczny folwark Gwiazdora, z bombkami i wstążkami. Elfie pomocnice w zimowych czapkach częstują pasażerów cukierkami, a z głośników płyną świąteczne utwory. Nie inaczej będzie tym razem! 

Od kilku sezonów naszych gości zabieramy na pokład tramwaju typu 102Na, zwanego przez nas „księżniczką”. A przecież prawdziwa księżniczka potrzebuje lśnić! Uda się to dzięki wsparciu Galerii Malta, która zafunduje jej nową świetlną iluminację na zewnątrz i piękne świąteczne dekoracje w środku.

Co roku angażujemy się w przygotowanie Świątecznej Bimby. Zależy nam na stworzeniu ciepłej atmosfery, tak, aby pasażerowie poczuli magię świąt. Dodatkowo Galeria Malta podczas całego przejazdu będzie rozdawać cukierki oraz ufunduje drobne upominki
mówi Monika Krzywicka, Marketing Manager Galeria Malta.

Nie zabraknie też wspólnego kolędowania z Zespołem Tańca Ludowego „Poznań” AWF. Dzięki artystom, co roku przypominamy sobie najpiękniejsze kolędy, ale poznajemy też tradycyjne – już nieco zapomniane – polskie pastorałki.

Ten wyjątkowy tramwaj będzie kursował w dwie grudniowe niedziele: 10 i 17 grudnia w godzinach od 12:00 do 18:00. 

Trasa „Świątecznej Bimby”: 

OGRODY - Dąbrowskiego - Most Teatralny - Fredry - Plac Wielkopolski - rondo Śródka - Jana Pawła II - KÓRNICKA - most św. Rocha - Podgórna - Plac Wolności - Gwarna - rondo Kaponiera - Most Teatralny - Dąbrowskiego - OGRODY

Godziny odjazdów z pętli Ogrody:

 12:00, 13:10, 14:20, 15:40, 16:50

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA