Światowej sławy włoski tenor wystąpi na INEA Stadionie w Poznaniu!

Autor: AK fot. Sannita

Światowej sławy włoski tenor, Andrea Bocelli, zaśpiewa na INEA Stadionie w Poznaniu z okazji stulecia Uniwersytetu Poznańskiego. To jedno z największych muzycznych wydarzeń w stolicy Wielkopolski w ostatnich latach.

Stadion przy ul. Bułgarskiej nie gości muzyków zbyt często, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że cztery poznańskie uczelnie - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Przyrodniczy i Akademia Wychowania Fizycznego, postanowiły właśnie tam zaprosić światowej sławy gwiazdę, która uświetni 100-lecie istnienia Uniwersytetu Poznańskiego.

Andrea Bocelli to włoski tenor, który przyciąga tłumy widzów na koncerty. Jego ostatni występ w Polsce, który odbył się w tym roku w Szczecinie, oglądało niemal 200 tysięcy osób.

Koncert w Poznaniu odbędzie się 11 maja 2019 roku. Jak zapowiadają władze uczelni oraz Miasta, to dopiero początek ogłoszeń związanych z obchodzeniem setnej rocznicy powstania Uniwersytetu, która przypada w 2019 roku.

Na poznańskim stadionie, występ Andrei Bocelliego zostanie podzielony na dwie części. W pierwszej, tenor zaśpiewa największe arie operowe, w drugiej, gości usłyszą najsłynniejsze przeboje muzyki popularnej.

Organizatorami wydarzenia są Prestige MJM i Marcelin Management. Sprzedaż biletów ruszy w piątek, 8 grudnia 2017 roku, o godzinie 10:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA