Uwaga, ślisko na drogach! Dziś może spaść śnieg.

Autor: AK
REKLAMA

Nocne opady deszczu, mgła i niska temperatura sprawiły, że na drogach Wielkopolski panują trudne warunki drogowe. W niektórych miejscach jest bardzo ślisko - zarówno na jezdni, jak i na chodnikach.

Na czwartek synoptycy zapowiadają pierwsze w tym sezonie opady śniegu w Poznaniu. Już teraz, na drogach panują trudne warunki. W niektórych miejscach, zarówno w mieście, jak i poza nim, jezdnia jest śliska.

Lokalnie dochodzi do kolizji, szczególnie na drogach wokół Poznania. Jak informuje Radio Poznan, na DW307 samochód ciężarowy wpadł do rowu, na odcinku między Bukiem a autostradą A2. Część naczepy wystaje na jezdnię.

Łatwo nie mają również piesi - część chodników oraz przejść dla pieszych pokryta jest cienką warstwą lodu. Warto zwolnić, szczególnie w miejscach, w których wchodzimy na inną nawierzchnię niż ta, po której poruszaliśmy się do tej pory. Na Moście Dworcowym jak zwykle powstała  "szklanka".

Wszyscy uczestnicy ruchu powinni zachować szczególną ostrożność zwłaszcza na wiaduktach i mostach, gdzie może być ślisko.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA