Radni z Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki omawiali poprawki do budżetu

Autor: AK

Komisja Kultury Fizycznej i Turystyki pracują nad poprawkami do przyszłorocznego budżetu miejskiego. Podczas posiedzenia, radni zdecydowali także o zmianach w tegorocznych planach budżetowych.

Radni z Komisji zgodzili się już na ostatnim posiedzeniu na przesunięcie na przyszły rok środków na budowę parkingu przy lodowisku „Chwiałka”, toru wrotkarskiego w parku Kasprowicza oraz prace remontowe w Arenie.

Podczas dyskusji na temat budowy parkingu, radna Dudziak zwróciła uwagę na bardzo zły stan drogi dojazdowej. Tomasz Lewandowski, zastępca prezydenta miasta zapewnił, że temat ten jest omawiany przez władze, jednak w pierwszej kolejności powstanie parking.

W sprawie przyszłorocznego budżetu, przedstawiono proponowane poprawki. Radni chcieliby, aby w 2018 roku, Miasto w większym stopniu wspierało żużel i sporty zespołowe. Proponowane jest także znalezienie środków na budowę kompleksu boisk sportowych na Starołęce oraz budowę hali przy Liceum Ogólnokształcącym numer XX na os. Wichrowe Wzgórze.

Komisja chciałaby również zwiększenia kwot na wsparcie imprez o randze międzynarodowej.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA