Lech Poznań wygrywa z Wisłą Płock

Autor: AK vid/fot. x-news

Lech Poznań wygrał na własnym boisku z Wisłą Płock, przełamując tym samym złą passę, jaka towarzyszyła mu od początku października. Po czterech remisach w ostatnich pięciu meczach, tym razem, trzy punkty zostały w Poznaniu.

Do spotkania obie drużyny przystępowały po niezbyt dobrej passie. Zawodnicy Kolejorza nie wygrali meczu od 1 października i bardzo chcieli pokazać się kibicom na stadionie przy Bułgarskiej z jak najlepszej strony.

Lechici mocno zaczęli od budowania akcji ofensywnych, co opłaciło się już w 13. minucie, gdy na prowadzenie Kolejorza wyprowadził Makuszewski po bardzo dobrym strzale z dystansu.

Drużyna z Poznania nie zwalniała tempa, choć goście coraz częściej próbowali się odegrać i doprowadzić do wyrównania. Udało im się to w 36. minucie, gdy Putnocky'ego pokonał były zawodnik Kolejorza, Semir Sitlić.

Z remisu Wisła nie cieszyła się długo, ponieważ gola "do szatni" w 45. minucie zdobył Gytkjaer.

Drugą połowę obie drużyny zaczęły od spokojnego i uważnego budowania akcji. Mecz przebiegał dość spokojnie, a momentami nawet nudno.

W końcówce, goście z Płocka coraz mocniej naciskali atakując bramkę Putnocky'ego, chcąc doprowadzić do wyrównania. Pomimo doliczenia aż 4 minut do regulaminowego czasu gry, wynik pozostał bez zmian.

Lech Poznań przełamał tym samym złą passę po pięciu meczach bez zwycięstwa i może dopisać 3 punkty na swoje konto w Lotto Ekstraklasie.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA