Poznań z nowym połączeniem lotniczym! Z Ławicy polecimy do Włoch!

Autor: AK

Kolejna dobra wiadomość dla pasażerów poznańskiego lotniska! Linia Ryanair ogłosiła kolejne nowe połączenie ze stolicy Wielkopolski. Tym razem, ucieszą się szczególnie ci, którzy czekali na loty do Włoch!

Od marca 2018 roku, z Poznania polecimy do Mediolanu Bergamo. Połączenie wykonywane będzie dwa razy w tygodniu.

Z okazji uruchomienia nowego połączenia, linia postanowiła wprowadzić specjalną promocję na podróże między marcem a majem 2018 roku - ceny bilety na loty w tym okresie zaczynać się będą od 85 złotych.

Władze poznańskiego lotniska nie kryją zadowolenia. Ten rok szczególnie obfituje w dobre wiadomości dla portu na Ławicy.

„To już 17 kierunek dostępny bezpośrednio z Poznania. Decyzja Ryanair cieszy nas, tym bardziej że ponownie wracamy z połączeniami do Włoch, na początek na znane i lubiane przez naszych pasażerów lotnisko Mediolan-Bergamo, stanowiące bramę do całych północnych Włoch.”
Mariusz Wiatrowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica

Promocyjne bilety będzie można kupić od jutra, 22 listopada.

O połączenie do Włoch apelowało wielu pasażerów nie tylko z Poznania, ale i regionu. W ostatnim czasie, na poznańskim lotnisku uruchomiono połączenia m.in. do Madrytu, Grecji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i na Dominikanę. W przyszłym roku, uruchomione zostanie również połączenie na Islandię.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA