Targi pracy Career Expo już dziś na MTP

Autor: AK
REKLAMA

Już dziś, na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się targi pracy Career Expo. To dobra okazja do zapoznania się z ofertami pracodawców z ponad 80 firm. Co ciekawe, będzie to okazja do przeprowadzenia także szybkiej rekrutacji.

Targi odbywać się będą w pawilonie numer 15, pomiędzy godzinami 10:00 a 18:00. Tym, czym wyróżniają się spośród innych jest możliwość przeprowadzenia szybkiej rekrutacji.

"Każdy z uczestników targów będzie miał możliwość rekrutacji już podczas targów, do takiej firmy, która go interesuje. Zainteresowane osoby dostaną listę firm, biorących udział w tej formie rekrutacji. Następnie mogą stworzyć wirtualne CV. Jeśli wzbudzi zainteresowanie pracodawcy, w trakcie trwania targów uczestnik może się z nim spotkać i odbyć swobodną rozmowę na temat swojego ewentualnego angażu"
Karolina Merda, dział Promocji i Public Relations Career Expo

Na targach wystawia się ponad 80 firm z różnych branży - m.in. administracji, HR, IT czy finansów. Wszystkie aktualnie prowadzą rekrutacje. Oprócz tego, będzie równiez możliwość znalezienia szkoleń, które są związane z rozwojem umiejętności zarówno miękkich jak i specjalistycznych. Takich ofert znajdzie się około 40.

Podczas targów odbywać się będą także prelekcje, podczas których będzie można dowiedzieć się m.in. czy istnieje związek między wizerunkiem a motywacją, a także jak doskonalić komunikację interpersonalną. To również możliwość skonsultowania swojego CV z profesjonalistami.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA