Otwarcie Betlejem Poznańskiego na Placu Wolności

Autor: AK MC

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, a to oznacza, że czas otworzyć Jarmark Bożonarodzeniowy, czyli Betlejem Poznańskie! Podobnie jak w ubiegłym roku, w tym również odbywać się będzie ono w dwóch miejscach. Już dziś nastąpi oficjalne otwarcie Betlejem na Placu Wolności, z którego będzie można oglądać transmisję na żywo na naszym portalu, już od godziny 17:00!

Betlejem Poznańskie co roku przyciąga tłumy poznaniaków i turystów. W tym roku, organizatorzy ponownie postanowili, by odbywało się zarówno na Starym Rynku jak i na Placu Wolności.

Uroczystego otwarcia Jarmarku na Placu Wolności dokona prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak. Imprezie towarzyszyć będą m.in. pokazy ognia i pokazy akrobatyczno-taneczne, a na gości czekać będą specjalne upominki.

Z pewnością, ogromną popularnością cieszyć się będzie największa tegoroczna atrakcja, czyli karuzela typu diabelski młyn.

Ci, którzy nie mogą osobiście pojawić się na otwarciu, będą mogli oglądać wydarzenie dzięki naszej transmisji na żywo, która rozpocznie się już o godzinie 17:00!


Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA