Poznańskie Targi Piwne i Street Food Spot startują już jutro na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Autor: AK
REKLAMA

Już jutro na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się trzydniowe święto miłośników piwa i food trucków. Poza rekordową liczbą wystawców, wyśmienitych trunków z całego świata i dobrego jedzenia, na uczestników Poznańskich Targów Piwnych czekają również dodatkowe atrakcje - w tym także dla najmłodszych.

Poznańskie Targi Piwne odbędą się już po raz piąty. To największa tego typu impreza w Polsce. W tym roku, organizatorzy zadbali o to, by dobre trunki przegryźć dobrym jedzeniem w Street Food Spot.

Targi to nie tylko możliwość degustacji niemal 1000 różnych piw z ponad 70 browarów rzemieślniczych, ale także zapoznania się z tajnikami sztuki piwowarskiej, spotkania z autorytetami w tej dziedzinie, a także wysłuchania prelekcji na temat tego trunku.

W tym roku, postanowiono zadbać również o dobre jedzenie. W hali obok, odbywać się będzie Street Food Spot, gdzie znajdą się najróżniejsze produkty - przekąski, dania główne, słodycze, a także napoje bezalkoholowe.

Pojawi się tam niemal 40 food trucków i stoisk gastronomicznych, które oferować będą zarówno klasyczne burgery jak i np. specjały azjatyckie.

Dbający o linię nie muszą się martwić - będą mogli spalić kalorie i spróbować swoich sił w konkursie przeciągania food trucka. Organizatorzy zapewniają, że dostępne będzie kilka kategorii wagowych.

Podczas imprezy nie zabraknie również Gali Finałowej X Konkursu Piw Rzemieślniczych, IX Poznańskiego  Konkursu Piw Domowych oraz Piwnej Matury. W strefie rozrywki i chilloutu znaleźć będzie można m.in. zajęcia plastyczne dla najmłodszych, a także gry planszowe oraz piłkarzyki dla tych nieco starszych.

W sobotę, odbędzie się Poznańska Piwna Mila, czyli bieg na 1600 metrów z czterema obowiązkowymi przystankami na małe piwo. Zapisy odbywają się online.

Bilety można kupić poprzez stronę wydarzenia lub w kasach MTP w trakcie trwania imprezy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA