Młodzieżowa Rada Miasta pyta poznaniaków czyj koncert chcieliby zobaczyć w Poznaniu

Autor: AK

W czerwcu przyszłego roku w Poznaniu odbędzie się parada międzypokoleniowa. Z tej okazji, Młodzieżowa Rada Miasta chce zorganizować koncert dedykowany młodzieży. O tym, kogo chcą zobaczyć na scenie, radni pytają mieszkańców.

Parada międzypokoleniowa, choć organizowana przez Prezydenta Poznania, jest efektem współpracy Młodzieżowej Rady Miasta z Miejską Radą Seniorów. Ich przedstawiciele regularnie spotykają się, by omówić współpracę międzypokoleniową w mieście, a także relacje pomiędzy poznańską młodzieżą i seniorami.

Młodzieżowa Rada Miasta chce zorganizować koncert dedykowany młodszym mieszkańcom Poznania, jednak o to, kto ma pojawić się w czerwcu pytają samych zainteresowanych, czyli poznaniaków.

Na profilu Rady na Facebooku, pod postem z pytaniem „Czyj koncert chcecie zobaczyć w Poznaniu?”  można dodawać komentarze z propozycjami artystów, którzy mieliby wystąpić. Młodzi radni skontaktują się z muzykami, którzy będą wymieniani najczęściej i spróbują zorganizować ich koncert w czerwcu 2018 roku.

Post z pytaniem znajduje się tutaj.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA