Ruszyło połączenie Poznań - Dominikana. Pierwszy lot z pełnym obłożeniem na pokładzie!

Autor: AK
Artykuł sponsorowany

Komplet pasażerów na pokładzie dużego Boeinga 767 to najlepszy dowód na to, że najnowsze połączenie, które dziś zostało zainaugurowane na lotnisku Poznań - Ławica jest dużym sukcesem. Od dziś, z poznańskiego portu można latać bezpośrednio na Dominikanę.

Połączenie transatlantyckie to oferta biura podróży TUI Poland. Od dzisiaj, z Poznania można bez przesiadki dostać się do dominikańskiego Punta Cana, na pokładzie szerokokadłubowego Boeinga 767-300ER, holenderskiej linii lotniczej TUIfly.

W sezonie zima 2017/2018, połączenia realizowane są z częstotliwością co 10/11 dni, natomiast w sezonie letnim, od lipca, loty odbywać się będą co 14 dni.

Poznańskie lotnisko jak zwykle zadbało, by inauguracja nowego połączenia była wyjątkowa. Na podróżnych czekała specjalna strefa relaksu, z drinkami, wygodnymi siedziskami i leżakami oraz fotobudką, ustawionymi wśród egzotycznych roślin. Nie zabrakło również tradycyjnego salutu wodnego.

Pogoda w Poznaniu sprawiła, że wielu z zazdrością patrzyła na pasażerów udających się na słoneczne wakacje. Pierwszy lot pokazuje, że zainteresowanie ofertą jest bardzo duże. Na pokładzie TUIfly było dziś pełne obłożenie, a więc ponad 170 osób.

Połączenie to kolejny krok rozwoju poznańskiego lotniska, które stale poszerza swoją ofertę zachęcając linie lotnicze i biura podróży do latania ze stolicy Wielkopolski. Dzięki połączeniu z Dominikaną, Poznań dołączył do prestiżowej grupy lotnisk, z których wykonywane są bezpośrednie połaczenia transatlantyckie.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA