Dzień Jeżyc w Domu Tramwajarza!

Autor: AK fot. Radomil
REKLAMA

Już dziś w Domu Tramwajarza odbędzie się Dzień Jeżyc. Na uczestników czeka wiele atrakcji, a wśród nich m.in. joga w języku angielskim, zajęcia animacyjne dla dzieci, taniec terapeutyczny dla seniorów, a także prezentacje i warsztaty oraz koncert i potańcówka.

Dom Tramwajarza przy ul. Słowackiego otwiera dziś szeroko swoje drzwi dla mieszkańców. Od rana do wieczora, poznaniacy mogą korzystać z przygotowanych atrakcji. Organizatorzy zadbali, by każdy znalazł tam coś dla siebie - bez względu na wiek.

Początek imprezy o godzinie 10:00. Wtedy to rozpocznie się joga w języku angielskim. Co jeszcze przygotowali organizatorzy?

Pomiędzy godziną 11:00 a 13:00, najmłodsi mieszkańcy Poznania powinni udać się do sali Teatralnej, gdzie asz.Teatr poprowadzi dla nich zajęcia animacyjne.

Od 11:00 do 11:30 do sali Piccolo zaprasza Centrum Turystyki Kulturowej Trakt na prezentację "Fest Fyrtla", czyli dzielnicowego szlaku turystycznego Jeżyc.

Tuż po niej (11:30-12:00), Fundacja ProSpin przedstawi krótkie wprowadzenie do ankiety jeżyckiej.

Nieco starsi poznaniacy, od godziny 11:30 do 12:15 mogą korzystać z zajęć z tańca terapeutycznego w sali Amarantowej.

Między 12:00 a 16:00, w sali Tradycji będzie można skorzystać z Jeżyckiej szafy, czyli GiveBoxa. To także okazja, by poznać idee, jakie przyświecały powstaniu inicjatywy.

Od godziny 13:00 do 14:00, Fundacja ProSpin prowadzić będzie "Balonowe Safari", czyli warsztaty dla dzieci w sali Amarantowej.

Między 12:00 i 13:00 oraz 14:00 i 15:00 w sali Warsztatowej odbywać się będą warsztaty florystyczne "Układamy bukiety"

Co jeszcze czeka na gości Domu Tramwajarza? Wykłady, pokazy oraz wycieczka po dzielnicy.

Nie zabraknie również pokazu tanecznego, a całość zakończy się koncertem zespołu Janurz Prusinowski Kompania, który połączony będzie z dzielnicową potańcówką.

Organizatorem Dni Jeżyc 2017 jest Dom Tramwajarza oraz Estrada Poznańska. Projekt współfinansowany jest ze środków budżetu miejskiego.

Szczegółowy program dostępny jest tutaj. Uwaga! Wstęp jest wolny, ale na niektóre wydarzenia obowiązują zapisy!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA