Wernisaż Malarstwa Stanisława Brajera (Transmisja)

Autor: AK MC
REKLAMA

Już dziś, tuż przy granicy polsko-niemieckiej, w Kostrzyńskim Centrum Kultury w Kostrzynie nad Odrą, odbędzie się wernisaż prac Stanisława Brajera, znanego poznańskiego malarza. Wyjątkowe wydarzenie kulturalne będzie można oglądać na naszym portalu podczas transmisji na żywo.

Autor około 3 tysięcy prac, mogący pochwalić się ponad 50 indywidualnymi wystawami, Stanisław Brajer, uznawany jest za jednego z najwybitniejszych polskich malarzy współczesnych.

Inspiracją jest dla niego natura, kosmos, otaczający go świat i życiowe doświadczenia. Jego obrazy przyciągają kolorami, a on sam jest artystą z ogromną wyobraźnią, pasją i wrażliwością, co widać w jego sztuce.

W Kostrzynie nad Odrą odbędzie się wernisaż jego prac w Kostrzyńskim Centrum Kultury, w Galerii "Daco".

Wernisażowi towarzyszyć będzie oprawa muzyczna, a także szereg niespodzianek, w tym również losowanie kilku prac artysty wśród zgromadzonej publiczności.

Dla tych, którzy nie mogą osobiście pojawić się na wydarzeniu poznańskiego artysty, przygotowaliśmy transmisję na żywo, którą będzie można oglądać już od godziny 19:15 na naszym portalu!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA