Agresywny i wulgarny pasażer bez biletu w starciu z poznańskimi kontrolerami (wideo)

Autor: AK vid. HELLO iTsme! YouTube

Praca kontrolera nie należy do najspokojniejszych, zwłaszcza, jeśli trafi się na agresywnego pasażera, który nie ma biletu ani dokumentów. W Internecie pojawiło się nagranie, na którym widać jedną z takich sytuacji w poznańskim tramwaju, do jakiej doszło we wtorek.

Sytuację nagrał jeden z pasażerów, który 10 października podróżował tramwajem, w którym odbywała się kontrola biletów. Na nagraniu widać, jak jadący bez biletu pasażer w wulgarny i obraźliwy sposób zwraca się do kontrolerów, którzy próbują ustalić jego tożsamość w celu wystawienia mandatu.

Mężczyzna krzyczy i używa wulgaryzmów, zarówno by opisać sytuację, jak i to, co sądzi na temat kontrolujących go mężczyzn.

Po kilkukrotnej próbie uzyskania dokumentów z danymi mężczyzny i przy agresywnym zachowaniu pasażera, kontrolerzy postanawiają wezwać policję. Nim jednak funkcjonariusze zdążyli dojechać na miejsce, sytuacja się zaognia, dlatego pozwalają mężczyźnie wysiąść, uprzedzając jednocześnie, że zostanie sprawdzony monitoring z pojazdu, który zostanie przekazany policji w celu ustalenia jego tożsamości.


UWAGA! Materiał wideo zawiera wulgaryzmy i obraźliwe słowa!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA