Lunch z pandkami, trening ze słoniami i wizyta w niedźwiedziarni - Zoo Poznań zachęca do udziału w konkursie fotograficznym i kusi atrakcyjnymi nagrodami

Autor: AK fot. Zoo Poznań

Co zrobić, by móc zjeść wspólny lunch z pankami rudymi, odwiedzić zaplecze poznańskiej słoniarni lub niedźwiedziarni czy być oprowadzanym po zoo? Zrobić zdjęcie mieszkańcom poznańskiego ogrodu zoologicznego. Najciekawsze fotografie zostaną nagrodzone.

Zoo Poznań zachęca do udziału w konkursie fotograficznym, który rozpoczął się w sobotę, 7 października. Na zdjęciu należy przedstawić wybrane zwierzęta zamieszkujące Stare lub Nowe Zoo w Poznaniu.

Za najciekawsze prace, które wybierze jury konkursowe, ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody:

- I miejsce – wspólny lunch z pandkami - wizyta 2-4 osób na zapleczu i wybiegu pandek rudych, karmienie zwierząt w asyście opiekuna zwierząt, w uzgodnionym terminie

- II miejsce – trening medyczny słoni – wizyta na zapleczu słoniarni (2-4 osób), towarzyszenie opiekunom słoni podczas treningu, w uzgodnionym terminie

- III miejsce – „niedźwiedzia łapa” – możliwość (dla 2-4 osób) odwiedzenia naszych niedźwiedzi oraz pomieszczeń wewnętrznych niedźwiedziarni, spotkanie z opiekunami, w uzgodnionym terminie.

Przyznana zostanie również Nagroda Publiczności, czyli godzinne oprowadzanie dla 4-5 osób po Nowym Zoo, w uzgodnionym terminie. Głosowanie odbywać się będzie w dniach 30 października - 1 listopada.

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 3 fotografie, z których każda będzie rozpatrywana oddzielnie. Termin nadsyłania prac upływa 27 października. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej zoo.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA