83 DARMOWYCH BADAŃ W 1 WEEKEND!

Autor: E. Klingsport
Artykuł sponsorowany

Czy to możliwe, aby spędzić aktywnie weekend z całą rodziną + jednocześnie zadbać o swoje zdrowie i zrobić zupełnie bezpłatnie badania profilaktyczne? Z Centrum Medycznym neoMedica TAK! 

7 i 8 października podczas Targów Happy Baby, odbywających się na MTP w ramach Rodzinnego Weekendu w Strefie Świadomej Mamy, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci pełne energii bawiły się w strefach gier i zabaw, a rodzice mogli w tym czasie zrobić coś dla swojego zdrowia – bezpłatnie się przebadać! 

Specjaliści z neoMedica wykonali przez weekend aż 68 bezpłatnych badań USG oraz przeprowadzili 15 konsultacji logopedycznych dla dzieci! 

Wiemy jak ważna jest profilaktyka w walce z przewlekłymi chorobami, a świadomość i wczesne rozpoznanie chorób m.in. tarczycy, węzłów chłonnych, ślinianek czy skóry, może zapobiec ich rozwojowi i poważnym konsekwencjom dla zdrowia, a nawet życia. 

Odwiedzjący stoisko neoMedica mogli skorzystać z takich badań jak: 

- USG TARCZYCY – wykonywane przez lek. med. Martę Kowalik- Kocur oraz lek. med. Jacka Kocura, specjalistów radiologów, 

- USG preluksacyjne bioderek dla dzieci - wykonywane przez lek. med. Piotra Harasymczuka 

- konsultacji logopedycznych dla dzieci – przeprowadzanych przez mgr Gabrielę Szmyt

- USG ślinianek, tarczycy i węzłów chłonnych wykonywanych przez dr n. med. Jarosława Kałużnego, specjalistę otolaryngologa oraz 

- badań dermatoskopowych znamion u  lek. med. Dominika Mikiela. 

Ponad to, uczestnicy wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez lekarzy z CM neoMedica m.in. pediatrę dr n.med. Agnieszkę Bujnowską, ortopedę lek. med. Piotra Harasymczuka, ginekologa lek. med. Ingę Przybylską,  onkologa dr n. med. Joannę Stanisławiak-Rudowicz oraz kardiologa dr n. med. Andrzeja Sieńko. 

W sobotę każdy z rodziców jak i opiekunów mógł wziąć udział w praktycznych warsztatach prowadzonych przez wykwalifikowanych ratowników z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego z zakresu pierwszej pomocy w stanach nagłych u dzieci i niemowląt. 

Oprócz badań i wykładów na uczestników czekała loteria z nagrodami w której szczęśliwcy wygrali vouchery na badania i konsultacje specjalistyczne oraz nagroda główna – voucher o wartości 1000 zł na zabiegi medycyny estetycznej w CM neoMedica!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA