„Problemów od metra - dyskusja o architekturze mieszkaniowej" już w najbliższą środę

Autor: AK

Od kilku lat widać wysyp nowych mieszkań - zarówno komunalnych jak i deweloperskich. Czy zawsze jednak spełniają potrzeby architektoniczne? Jak powinna wyglądać polska architektura mieszkaniowa? Dyskutować na ten temat będzie można już w środę podczas spotkania „Problemów od metra”.

Spotkanie organizowane jest z inicjatywy Centrum Otwarte, a finansowane z budżetu miejskiego. Uczestnicy oraz zaproszeni goście będą dyskutować na temat szeroko rozumianej architektury mieszkaniowej.

Często widzianym problemem jest nie tyle brak mieszkań ile ich funkcjonalność i wykonanie. Eksperci zauważają, że jakość często nie odpowiada cenie za metr kwadratowy.

Jak powinna wyglądać architektura na rynku mieszkaniowym w Polsce? Jakie innowacje są warte wykorzystania i które modele zamieszkania będą cieszyły się największą popularnością w przyszłości? Na te pytania będą starali się odpowiedzieć: badacz architektury Adam Gielniak, Michał Prymas z Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych, a także Małgorzata Kuciewicz i Simone de Iacobis z Grupy Centrala. Poza dyskusją, planowane są także prezentacje.

Spotkanie odbędzie się w środę, 11 października, o godzinie 17:30, na terenie Estrady Poznańskiej, w podwórzu, w galerii Oko/Ucho na ul. Masztalarskiej 8. Wstęp wolny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA