iTaxi wkracza na poznańskie lotnisko!

Autor: KL
Artykuł sponsorowany

iTaxi nawiązało współpracę z obsługującym co roku blisko 2 miliony pasażerów Portem Lotniczym Poznań-Ławica. Dla nas to kolejne, po lubelskim, lotnisko, gdzie pojawią się nasze taksówki. Pasażerowie wybierając iTaxi zyskują nie tylko możliwość szybkiego dostania się do miasta, ale też wyjątkową cenę i wygodę zamawiania. iTaxi to aplikacja oferująca możliwość zamówienia taksówki w ponad stu miastach w Polsce. Teraz nasze taksówki będzie można stale złapać pod samym lotniskiem w Poznaniu. Nasi kierowcy będą tam czekać na przybywających do Poznania i zawiozą pasażerów do miasta w wyjątkowych cenach – w zależności od strefy miasta za nie więcej niż 49, 69 lub 89 zł w ciągu dnia. Klient ma tu gwarancje, że cena ta nie zostanie przekroczona, może być tylko niższa!

Dodatkowo, ściągając aplikację iTaxi można zamówić taksówkę w niemal każdym miejscu Poznania. Wysoka dostępność i różnorodne ceny taksówkarzy w samym mieście sprawiają, że każdy klient znajdzie pojazd dla siebie. Z tej samej aplikacji można później korzystać także w pozostałych, nie tylko tych największych miastach!

W Poznaniu nasze taksówki to różne samochody, często mające nie więcej niż 2-3 lata. W każdej z nich znajduje się kierowca posiadający wszystkie niezbędne licencje oraz mający zdany egzamin. Ponadto na samym lotnisku będzie znajdować się nasze stoisko, gdzie będzie można uzyskać pomoc w zamówieniu taksówki, a odpowiednia osoba odpowie na wszelkie pytania.

Jednocześnie zapraszamy też na konferencje prasową, która odbędzie się właśnie na wspomnianym lotnisku i rozpocznie się o 14:00. Obecny na niej będzie między innymi nasz Prezes, Lech Kaniuk. Na dziennikarzy czeka mała niespodzianka, a my zapewniamy, że to nie koniec naszej ofensywy na rynku taksówkowym!

iTaxi to największa sieć taxi w Polsce. Działa już w ponad 150 miastach, w tym m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Katowicach, Białymstoku czy Rzeszowie. Taksówki można zamawiać na trzy sposoby. Ogólnopolski numer 737 737 737 daje dostęp do ponad 10 000 samochodów, aplikacja mobilna i strona www pozwalają wybierać spośród 3000

pojazdów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA