Poznań znowu będzie tęczowy

Autor: kl

W najbliższą niedzielę w Poznaniu odbędzie się trzecia edycja Poznań Pride Week 2017 organizowana przez Grupę Stonewall, stowarzyszenie działające na rzecz społeczności LGBT+ Organizatorzy zapowiadają przyjazną rodzinną atmosferę z bogatą ofertą teatralną, atrakcje dla dzieci oraz wielki piknik rodzinny w Parku Marcinkowskiego. 

Poznań Pride Week 2017 potrwa od 17 do 24 września. Zwieńczeniem tygodnia imprez, pokazów filmowych, paneli dyskusyjnych i warsztatów będzie czternasty Marsz Równości w Poznaniu, który odbędzie się w sobotę, 23 września. Po raz drugi trasa pochodu zostanie udekorowana tęczowymi flagami. Marsz poprzedzi również wielki rodzinny piknik w Parku Marcinkowskiego z muzyką na żywo, foodtruckami, stoiskami organizacji pozarządowych i rozbudowaną strefą dla dzieci.

Wszystko wskazuje na to, że wieszanie tęczowych flag na trasie poznańskiego Marszu Równości staje się tradycją. W tym roku będzie ich jeszcze więcej! Postaraliśmy się również o to, aby program tegorocznego pikniku w Parku Marcinkowskiego obfitował w różne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy już na godzinę 11:00, całość potrwa aż do 19:00!
zapowiada Arek Kluk z Grupy Stonewall.


Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA