MERCURE FASHION NIGHT & GALA NAGRÓD POLSKIEJ AKADEMII MODY

Autor: Dominik Górny foto Archiwum
REKLAMA

Już dziś zobaczymy to, co obecnie najbardziej inspirujące w świecie polskiej mody. Wszystko zaprawą „Mercure Fashion Night. Gala Nagród Polskiej Akademii Mody”. To właśnie osobistości związane z Polską Akademią Mody, od ponad 30 lat tworzą i promują to, co w świecie polskiej mody najlepsze – informuje Dominik Górny, rzecznik prasowy i Wiceprezes Polskiej Akademii Mody. Relację na żywo z poznańskiej gali będziemy mogli oglądać od godziny 19, dzięki portalowi codzienny poznan.pl i ipolska24.pl.  

Poznamy laureatów takich wyróżnień jak: Srebrna Pętelka, Złota Pętelka, Super Złota Pętelka i Złota Odznaka Polskiej Akademii Mody. Srebrna Pętelka to prestiżowe wyróżnienie dla projektantów stojących u drzwi modowej kariery. Złota Pętelka to największe i najbardziej pożądane wyróżnienie w świecie polskiej mody. Może być przyznana za szczególne osiągnięcia i za dorobek projektantom, producentom, ludziom i firmom zasłużonym dla mody.Super Złota Pętelka – Statuetka honorująca wybitne osiągnięcia dla świata Polskiej Mody. Dziś odbędzie się druga w historii edycja jej przyznania. Złote Odznaki Polskiej Akademii Mody. Mamy tylko dwudziestu ich laureatów. Odznaki wraz z dyplomami przyznawane są za zasługi w promowaniu ponadczasowych wartości mody i stylu. 

Rangę naszego wydarzenia podkreśli patronat Stowarzyszenia Dziennikarzy RP i Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego. Partnerami wydarzenia są: OSM Czarnków, Press Service, Olaf Tabaczyński, Salony Fryzjerskie Bronek, firma YES, Grande Mohito oraz Semper. 

Wydarzenie odbędzie się w hotelu Mercure w Poznaniu, który przedstawiony zostanie jako modowa wizytówka Poznania i Wielkopolski.  

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA