Przebudowa ul. św. Marcin - jak poprowadzone będą objazdy?

Autor: AK fot. ZDM

W niedzielę ruszy wielka przebudowa ul. św. Marcin, jako pierwszy etap „Projektu Centum”, który ma przyczynić się do uspokojenia ruchu i zarazem ożywienia kulturalnego centrum miasta. Oznacza to jednak duże zmiany dla kierowców.

Zmiany będą wprowadzone w nocy z 2 na 3 września. To wtedy rozpoczną się prace przygotowawcze do zmian na odcinku od ul. Gwarnej do ul. Ratajczaka. Na czas przebudowy, będzie on zamknięty dla ruchu.

Objazd od strony ronda Kaponiera wyznaczono ul. Kościuszki, Powstańców WIelkopolskich, Ogrodową i Piekary, aż do ul. Św. Marcin.

Zmiany nastąpią również na ul. 27 Grudnia. Pas rowerowy zostanie przeniesiony na chodnik, a po jezdni prowadzony będzie ruch samochodów od pl.Wolności, do ul. Fredry, a dalej ul. Kościuszki i do ul. św. Marcin.

Na ulicach: Ratajczaka (pomiędzy 27 Grudnia i Św. Marcin oraz Św. Marcin i ul. Taczaka), Kantaka, Garncarskiej, a także ul. Św. Marcin (pomiędzy ul. Ratajczaka i ul. Piekary) ruch pojazdów będzie odbywać się w dwóch kierunkach. Ma to umożliwić dojazd mieszkańcom do swoich posesji.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA