Pomaga spalić więcej kalorii niż trening siłowy - trening obwodowy z butelkami wody już jutro podczas "Poznań zrzuca kilogramy"

Autor: AK
REKLAMA

Butelka wody to nieodzowny element treningu. Nie wszyscy jednak wiedzą, że może ona służyć nie tylko do nawadniania organizmu, ale także do ćwiczeń. Będzie można się o tym przekonać podczas zajęć w ramach imprezy „Poznań zrzuca kilogramy”.

Fit i Kropka oferuje zajęcia treningu obwodowego z butelkami wody. Ćwiczenia te pozwalają na pracę całym ciałem w krótkim czasie, angażując wszystkie mięśnie już w ciągu zaledwie 20-minutowej jednostki.

Każde ćwiczenie na obwodzie wykonywane jest przez 30-60 sekund. Co ciekawe, taki trening spala więcej kalorii niż tradycyjny trening siłowy, a to nie jedyna jego zaleta.

Trening obwodowy poza tym, że pomaga schudnąć i rzeźbi masę mięśniową, przeciwdziała także osteoporozie i procesowi starzenia się. Dodatkowo, poprawia wytrzymałość i nie powoduje ogólnego przeciążenia mięśni.

Zajęcia podczas imprezy „Poznań zrzuca kilogramy” poprowadzi pani Anna Szałek z Fit i Kropka, która pasję do zdrowego trybu życia i sportu ma w sobie od najmłodszych lat. Już jako nastolatka trenowała zapasy, kajakarstwo i boks.

Trening obwodowy z butelkami wody rozpocznie się o godzinie 12:30.

Impreza „Poznań zrzuca kilogramy” odbywać się będzie 26 sierpnia, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w godzinach 09:00-21:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA