Wygoda, ekologia i cisza - już w sobotę okazja do jazd próbnych samochodem elektrycznym Nissan Leaf podczas "Poznań zrzuca kilogramy"!

Autor: AK
REKLAMA

Cichy, ekologiczny, tani i wygodny samochód elektryczny - już w sobotę, uczestnicy imprezy „Poznań zrzuca kilogramy” będą mogli przekonać się jak jeździ się najnowszym Nissanem Leaf.

Redakcja portalu codziennypoznan.pl stawia na ekologię, dlatego zarówno w codziennej pracy i poza nią, staramy się jak najbardziej dbać o środowisko i unikać jego zanieczyszczania w różnych formach. To właśnie dlatego, od kilku tygodni, po poznańskich ulicach jeździmy samochodem elektrycznym Nissan Leaf.

Wyjątkowo zgrabny, cichy i tani samochód, będzie można zobaczyć i wypróbować już w najbliższą sobotę podczas naszej imprezy „Poznań zrzuca kilogramy”. Darmowe jazdy próbne odbywać się będą na prawie 4-kilometrowym odcinku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

To okazja, by nie tylko zobaczyć, jak auto się prezentuje od strony estetycznej i wykończeniowej, ale także, by poznać jego moc, przyspieszenie, łatwość prowadzenia i… ciszę, jaka towarzyszy jeździe.

Jazdy próbne odbywać się będą w godzinach od 10:00-17:00 z wyłączeniem godziny 12:00-13:00 gdy trasa będzie wyłączona na rzecz biegu BiegRUN.

Cała sobotnia impreza „Poznań zrzuca kilogramy” odbywać się będzie w godzinach 09:00-21:00.

Aby umówić się na jazdę próbną nowym Nissanem Leaf w innym terminie, poza imprezą "Poznań zrzuca kilogramy", wystarczy udać się do Nissan Japan Motors na ul. Głogowska 448, Poznań Komorniki lub zadzwonić 61 610 41 70

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA