Forteczne Linie Autobusowe numer 101 i 102 będą kursować od 10:00 do 18:00 co 40 minut. Przesiadać się między nimi będzie można na Dworcu Garbary. Trasy poprowadzone są przy obiektach, które dostępne są w ramach Dni.
Na obu liniach obowiązuje taryfa biletowa linii turystycznych, a więc te, jakie można zakupić w autobusie u konduktora. Szczególnie warto rozważyć ofertę biletów jednodniowych, dzięki którym przez cały dzień, będzie można wsiadać i wysiadać z różnych kursów obu linii, zwiedzając interesujące nas miejsca.
Linia 101:
Garbary – Krzyżowniki – Węgorka – Garbary
Linia 102:
Garbary – Warowna, Nowe Zoo – Garbary