Lotnisko Ławica promuje loty do Kijowa i zaprasza na degustacje dietetycznych potraw ukraińskich podczas "Poznań zrzuca kilogramy"

Autor: AK
REKLAMA

Już od 25 sierpnia, z lotniska Poznań - Ławica będzie można latać do Kijowa. Ci, którzy z połączenia skorzystają dopiero później, już w sobotę będą mogli za darmo spróbować dietetycznych dań z Ukrainy podczas imprezy „Poznań zrzuca kilogramy”.

Na darmową degustację zaprasza Port Lotniczy Poznań - Ławica. Stoisko z ukraińskimi, dietetycznymi potrawami, będzie dostępne w strefie kulinarnej, od godziny 11:00 do 16:00, podczas wydarzenia na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Impreza odbędzie się 26 sierpnia, w godzinach 9:00-21:00. To okazja dla uczestników do wzięcia udziału w licznych zajęciach - m.in. jogi i body art na dachu pawilonu numer 15 czy  zumby i Kamagon Ball przy fontannie. Nie zabraknie także czegoś dla biegaczy - letni biegRUN z gRUNwald team Poznań.

Wiele atrakcji czekać będzie również dla dzieci - m.in. tory przeszkód, sporty wodne na lądzie, dmuchane zamki i zjeżdżalnia, piłka nożna z Akademią Reissa, zabawy z animatorkami, trampoliny, plac zabaw i piaskownica. Będzie także edukacyjnie - najmłodsi będą uczyć się zdrowego żywienia poprzez zajęcia z lepienia i malowania warzyw i owoców z masy solnej i plasteliny.

Podczas akcji, możliwe będzie również wzięcie udziału w warsztatach doskonalenia jazdy na rolkach i wrotkach, gra w tenisa stołowego, a także uczestnictwo w pokazowych meczach siatkówki plażowej. To również okazja do skorzystania z porad dietetyków i odwiedzenia strefy gastronomicznej, w których znajdą się dietetyczne potrawy. O oprawę muzyczną zadba DJ Nan.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA