Joga na dachu MTP z widokiem na Poznań

Autor: Maciej Michalak
REKLAMA

W sobotę na dachu MTP po raz kolejny spotkają się miłośnicy jogi. Trening ten zainauguruje sportowy festyn „Poznań zrzuca kilogramy”, a zajęcia z jogi na dachu pawilonu numer 15 poprowadzi licencjonowana instruktorka Renata Hille, instruktor jogi w centrum Joga Wita.

Nietypowe zajęcia rozpoczną się w sobotę o godzinie 9. Joga, która kojarzona jest przede wszystkim jako ćwiczenie rozciągające, jest również niezwykle skuteczny systemem pracy z własnym umysłem. Praktykując jogę uczymy się używać umysłu w sposób świadomy, wywierając za jego pomocą oczekiwany wpływ na ciało i kształtując trzeźwe postrzeganie świata.

Oczywiście efekty tej pracy odczuwane są również w sferze fizycznej i tak bez męczącego treningu możemy skutecznie wzmocnić mięśnie. Joga, która pomaga odzyskać równowagę w organizmie, poprawia również krążenie, łagodzi stres, a także uspokaja.

Zajęcia jogi na dachu w MTP są dla każdej, pełnoletniej osoby, niezależnie od stopnia sprawności fizycznej, dlatego w zajęciach mogą wziąć udział zarówno osoby zaawansowane, jak i nowicjusze. Do treningu potrzebny jest tylko swobodny strój sportowy oraz karimata lub mata.

Festyn „Poznań zrzuca kilogramy” to jednak nie tylko poranne zajęcia jogi, ale również mnóstwo innych atrakcji. Na dorosłych uczestników czekają dodatkowo zajęcia z zumby, body art czy możliwość wzięcia udziału w biegu na dystansie 3400 metrów.

Dla dzieci i dorosłych targi przygotowały możliwość zagrania w tenisa stołowego, siatkówkę plażową oraz warsztaty jazdy na wrotkach i rolkach. Najmłodsi uczestnicy festynu będą mogli zaś wziąć udział w treningu piłkarskim z instruktorami Akademii Reissa, czy w zabawach z animatorami Art Bonsai. Na dzieci czekają również dmuchane zamki, zjeżdżalnia, gokarty i trampoliny, a na wszystkich warsztaty, strefa kulinarna i porady dietetyków.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA