Coś dla ciała i dla ducha - zajęcia BodyArt na dachu pawilonu MTP podczas akcji "Poznań zrzuca kilogramy"

Autor: AK
REKLAMA

Już w najbliższą sobotę, wielki festyn akcji „Poznań zrzuca kilogramy”. Po raz kolejny, na poznaniaków czeka wiele atrakcji. Wśród nich, nie zabraknie także BodyArt, czyli formy fitnessu, która dzięki łączeniu w sobie różnych elementów aktywności ruchowej, z roku na rok, zdobywa coraz więcej zwolenników, ponieważ wpływa zarówno na ciało, jak i samopoczucie.

Zajęcia dla dorosłych, odbywać się będą w sobotę, 26 sierpnia, w godzinach 10:00-11:00. Wyjątkowego wymiaru zajęć doda fakt, że podobnie jak joga w tym dniu, odbywać się będą na dachu pawilonu numer 15 na MTP.

Zajęcia poprowadzi doświadczony instruktor, Karol Abramek z Studio 35.

Ćwiczenia BodyArt bazują na jodze, fizjoterapii i pilatesie, opierając się jednocześnie na klasycznych technikach oddechu, sile i elastyczności. Są idealne do kształtowania siły, poprawy postawy i elastyczności ciała, wzmocnienia mięśni i wyszczuplenia sylwetki.

Wpływa nie tylko na fizyczne aspekty naszego zdrowia, ale także pomaga w zredukowaniu stresu, napięcia i pomaga w „zwolnieniu” przy szybkim tempie życia, jakie prowadzi obecnie większość społeczeństwa.

BodyArt będzie jedną z wielu atrakcji festynu akcji „Poznań zrzuca kilogramy”, którą już po raz kolejny organizuje portal codziennypoznan.pl. Impreza odbędzie się 26 sierpnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w godzinach 09:00-21:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA