"Poznań bez reklam" - konferencja prasowa w sprawie poprawy estetyki miasta (Transmisja 360)

Autor: AK
REKLAMA

Reklamy w przestrzeni miejskiej to jeden z największych problemów estetycznych wielu miast na świecie. W Poznaniu od kilku lat coraz częściej mieszkańcy i społecznicy zwracają uwagę na ten temat, wymuszając zdecydowane działania władz w tym zakresie. Już dziś, przedstawiciele Urzędu Miasta przedstawią stan prac, jakie Miasto wykonuje w celu polepszenia estetyki przestrzennej. Transmisję na żywo będzie można oglądać na naszym portalu w technologii klastycznej i 360.

Na spotkaniu pt. „Poznań bez reklam. Poprawa estetyki miasta”, które odbędzie się na poznańskich Ogrodach, udział wezmą zastępca prezydenta Miasta, Maciej Wudarski, dyrektor Wydziału Urbanistyki i Architektury UMP oraz Architekt Miasta, Piotr Sobczak, pełnomocnik Prezydenta Poznania ds. Estetyki Miasta, Piotr Libicki oraz wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Kupców Ogrody, Tomasz Zieliński.

Na konferencji przedstawione zostaną dotychczas wykonane działania, które miały ograniczyć liczbę reklam w przestrzeni miejskiej, a także stan prac nad projektem uchwały krajobrazowej.

Nasi czytelnicy będą mogli śledzić konferencję, dzięki naszym transmisjom na żywo. Jedna, realizowana będzie z kilku różnych ujęć, druga, w technologii 360, która pozwala widzowi na decydowanie, w którą stronę chce patrzeć - wystarczy przesuwać obraz kursorem.

Początek o godzinie 12:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA