Wielka Pętla Wielkopolski na lotnisku Poznań - Ławica. Nowa promocja turystyczna województwa (Transmisja 360)

Autor: AK
REKLAMA

Już dziś, na terenie Portu Lotniczego Poznań-Ławica, odbędzie się oficjalne rozpoczęcie nowej kampanii promocyjnej Wielkiej Pętli Wielkopolski, czyli nowego produktu turystycznego województwa. Relację z wydarzenia, podczas którego zostaną przedstawione m.in. szczegóły programu, będzie można oglądać na żywo dzięki naszej transmisji w technologii 360.

Wielka Pętla Wielkopolski to prawe 700-kilometrowy szlak wodny, który już jest pełen atrakcji, promowanych od dłuższego czasu. Dziś ruszy zupełnie nowa rzecz - hala odbioru bagażu na poznańskim lotnisku, zmieni się w turystyczną barkę w barwach Wielkiej Pętli, co ma zachęcać przyjezdnych do zwiedzania Wielkopolski z perspektywy wody.

Oficjalna inauguracja programu odbędzie się dziś, o godzinie 12:00. Na naszym portalu będzie można oglądać transmisję na żywo z tego wydarzenia, z obrazem z dwóch kamer. Jedna, realizowana w technologii 360. Technologia ta oznacza, że widz sam może decydować o kierunku, w którym chce patrzeć - wystarczy przesuwać obraz kursorem na ekranie. Druga kamera będzie przesyłać obraz metodą tradycyjną, z różnych ujęć.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA