Poznaniacy znów będą tworzyć Łańcuch Światła. Kolejna manifestacja już dziś! (Transmisja 360)

Autor: AK vid/fot. MC
REKLAMA

Od kilku dni, w wielu miastach Polski, na ulice wychodzą obywatele sprzeciwiający się zmianom forsowanym przez rząd Prawa i Sprawiedliwości w sądownictwie. Uczestnicy zbierają się wieczorami, by utworzyć „Łańcuch Światła”. Już dziś, na Placu Wolności, po raz kolejny protestować będą poznaniacy, co będzie można obejrzeć na żywo dzięki naszej transmisji w technologii 360.

Zaczęło się od spontanicznej akcji w niedzielę. Od tego czasu, na Placu Wolności poznaniacy zbierają się prawie codziennie. Oburzeni reformą domagają się zaprzestania jej wprowadzania i odrzucenia projektu ustawy.

W całej Polsce, uczestnicy wychodzą wieczorami na ulice i zapalają świeczki, latarki w telefonach i zapalniczki, tworząc symboliczny „Łańcuch Światła”.

Dzisiejszą manifestację będzie można oglądać na żywo na naszym portalu podczas transmisji. Technologia 360, którą stosujemy, pozwala widzowi samemu decydować o tym, w którą stronę chce patrzeć, ponieważ sam może sterować obrazem przesuwając obraz na ekranie. Początek transmisji już o godzinie 21:00.

AKTUALIZACJA (22:14):

Wydarzenie rozpoczęły przemówienia osób z różnych środowisk. Podkreślano, by manifestacje miały charakter pokojowy, a uczestnicy nie obrażali twórców i zwolenników reformy. Apelowano o kulturalne i merytoryczne hasła i wypowiedzi.

Następnie, po raz czwarty w ostatnich dniach, na Placu Wolności zapłonęły świeczki, znicze, latarki w telefonach komórkowych i zapalniczki, by symbolicznie utworzyć Łańcuch Światła.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA