Zwycięzca Wimbledonu wraca do Polski. Łukasz Kubot wyląduje na lotnisku Poznań - Ławica! (Transmisja)

Autor: EM
REKLAMA

Łukasz Kubot, pierwszy Polak, który wygrał Wimbledon, wyląduje dziś na poznańskim lotnisku Ławica. Tenisista wraca z prestiżowego turnieju po pięknej grze i pełnym emocji finale, w którym wraz z Brazylijczykiem Marcelo Melo pokonał debel Marach-Pavić. Kubot, wyląduje w Poznaniu około godziny 14:30, co będzie można zobaczyć podczas naszych transmisji na żywo, w tym także w technologii 360!

Łukasz Kubot jest pierwszym Polakiem, któremu udało się wygrać dwa turnieje wielkoszlemowe. Z Londynu, po emocjonującym turnieju wraca już samolotem, a po ok. godziny 14:30 wyląduje na lotnisku Poznań- Ławica.

Nasi czytelnicy będą mogli obejrzeć transmisję na żywo z tego wydarzenia. Podobnie jak w przypadku prezentacji drużyny Lecha, także i tym razem przygotujemy dwie transmisję - klasyczną, z różnych ujęć, a także w technologii 360, gdzie widz sam może decydować o tym, w którą stronę patrzeć. Początek już o godzinie 14:30. Przywitamy wspólnie zwycięzcę londyńskiego turnieju!

AKTUALIZACJA (14:25):

Zawodnik z Londynu poleciał do Warszawy, skąd wyruszy do Poznania. Samolot ma jednak godzinę opóźnienia, dlatego nasza transmisja także rozpocznie się później.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA