Prezentacja drużyny Lecha Poznań na sezon 2017/2018

Autor: kl foto wikipedia
REKLAMA

Na tydzień przed rozpoczęciem nowego sezonu odbędzie się oficjalna prezentacja nowej drużyny Lecha Poznań. Na wszystkich kibiców Kolejorza czeka wiele atrakcji. Spotkanie z zawodnikami oraz sztabem szkoleniowym odbędzie się w niedzielę 9 lipca o godzinie 15:00 w strefie Forum w Posnanii. Nasz portal będzie całe wydarzenie transmitował na żywo w technologii 360 VR.

Ogromnie cieszę się, że możemy gościć drużynę Lecha Poznań w Posnanii. Doskonale wiem, ile dla mieszkańców całego regionu znaczą biało-niebieskie barwy poznańskiej Lokomotywy. Jako Posnania chcemy aktywnie włączyć się życie miasta, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z jedną z najsilniejszych marek w Wielkopolsce .Jestem przekonany, że w zbliżającym się sezonie będziemy świadkami wielu interesujących pojedynków i mam nadzieję, że za kilkanaście miesięcy razem z Kolejorzem i jego kibicami będziemy mogli świętować kolejny tytuł mistrzowski
mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii

Prezentacja drużyny będzie doskonałą okazją do spotkania się i rozmowy z zawodnikami, którzy latem dołączyli do pierwszego zespołu Lecha. Na wszystkich fanów poznańskiej drużyny będzie czekać wiele dodatkowych atrakcji. Na scenie pojawią się dziewczyny z Kolejorz Girls, które zaprezentują swój układ taneczny, a także freestylowcy, którzy pokażą piłkarskie triki. Głównym punktem będzie prezentacja zawodników oraz trenerów, którzy będą reprezentować niebiesko-białe barwy w rundzie jesiennej. Przedstawiona zostanie także koszulka meczowa na sezon 2017/18. Po części oficjalnej fani Lecha będą mogli porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie z lechitami.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA